Informace - léto 2022

10.04.2022 19:13

Březnové kolo

Šesté kolo proběhlo v poklidu, nebýt nemocí v jedenácté skupině bylo prakticky bez kontumací. Zaujal především tvrdý boj o konečné třetí místo, kde nakonec rozhodl jediný set ve prospěch Miloše Hermona oproti Jirkovi Janatovi. Také premiérové postupy do vyšších skupin jsou zajímavé: M.Mizera postoupil poprvé do první, J. Strnad do druhé a J.Onderčanin do šesté skupiny.

Absolutním vítězem a držitelem putovního poháru, jakož i vítězem v kategorii mužů se stal Miloš Bujárek. V kategorii žen zvítězila Lenka Havlínová.

Na druhých místech se umístili  Milan Stránský a Lucie Bilová a třetí místa ve svých kategoriích získali  Miloš Hermon a Dominika Mikešová.

 

Valná hromada

V pátek 8. dubna proběhlo vyhlášení výsledků, předání cen a zhodnocení celého ročníku. Byl v této souvislosti oceněn přístup vedení Sportovního centra (L. Krupkové), který umožnil hladký průběh soutěže. Děkujeme.

Pro příští ročník byla domluvena změna v propozicích soutěže. V případě odstoupení některého hráče z ligy se ve skupinách bude i tak sestupovat (což dosud nebylo) a postupovat budou dva hráči  z nižší skupiny. To povede k větší obměně hráčů ve skupinách a zpestření ligových soubojů. Bylo to odsouhlaseno velkou většinou.

Kromě občerstvení patřila mezi atraktivní části večera i tombola. Každý z hráčů vyhrál některou cenu v základním kole (někteří i dvě). Hlavních cen ve druhém kole bylo tentokrát deset, protože opatření vlády v minulosti nám zrušila jednu valnou hromadu. Hlavní cenou byla ikonická squashová raketa firmy Oliver s označením No Design v hodnotě 2.700,- Kč. Než prozradíme, kdo vyhrál, uvedeme citace z některých zpráv z valné hromady v minulých ročnících. Tak např. v roce 2016 se psalo: „Stále platí, že squashovou raketu vždy získá někdo z rodiny Mizerů.“ Podobně v roce 2018: „První cenu vyhrál jako obvykle někdo z Mizerů.“ A kdo myslíte, že vyhrál první cenu? No samozřejmě, někdo z Mizerů (Marek). Nelze se divit pozdějším zprávám z kuloárů: prý se zformovala jakási skupina, která chce převzít kontrolu nad příštím losováním a vyloučit rodinu Mizerů vůbec z valné hromady, to prý pro jistotu.

V každém případě děkujeme sponzorům naší ligy za ceny do tomboly, což jsou: Sportovní centrum, Pivovar Nová Paka, Lohman a Rauscher a firma Ježek sport.

 

Příští ročník

Byl odstartován dvanáctý ročník Novopacké squashové ligy, který jako obvykle začne 1. října. Stávající hráči jsou přihlášeni automaticky, v případě pochybností budou kontaktováni SMS zprávou.

Nové zájemce o ligu prosíme o přihlášení do 28. září. Kontakt je na našem webu.