INFORMACE - Listopad 2018

05.11.2018 08:21

 

Nová podlaha

Hráči Novopacké squashové ligy velmi oceňují novou podlahu. Konečně tak byla vyslyšena jejich dlouholetá prosba a žádost o opravu podlahy, která byla dle pracovníků odborné firmy "opravdu v žalostném stavu". Zásluhu na tom má a poděkování směřujeme hlavně k současné vedoucí Centra Lence Krupkové.

Lenko - DĚKUJEME !!!

 

Říjnové kolo

Přes veškeré komplikace způsobené opravou podlahy se nakonec první kolo stihlo odehrát, byť v prodlouženém termínu. Své zápasy neodehráli jen hráči zranění čí nemocní (Mikešová, Jelínek, Srb). Michal Šperk se zapomněl z letošní ligy odhlásit.

 

Aktuální listopadové kolo

Kromě M. Šperka v listopadu nebude hrát ani Petr Jelínek. Naopak se po dvouleté pauze vrací Tomáš Kracík. Novým hráčem je Jiří Janata. Oběma hráčům přejeme dobrý start do ligy. Celkový počet hráčů tak zůstává na čísle 52.

 

Tabulky

Jiří Janata si pro svůj vstup do ligy zvolil pátou skupinu. Podle propozic bude tato skupina pětičlenná (a tím bude třináctá skupina jen tříčlenná).  Pokud ji vyhraje, budou od páté skupiny níže sestupovat dva hráči. Pokud ji nevyhraje, sestoupí do osmé skupiny a proto by sestupovali dva hráči až od této skupiny níže.

 

Finance

Připomínáme hráčům, kteří tak ještě neučinili, aby zaplatili startovné.

Nakonec dobrá zpráva. MěÚ Nová Paka nám z fondu na podporu neregistrovaného sportu přiznal dotaci ve výši 7.000,- Kč. Uvedenou sumu jsme již obdrželi.

Lze z ní tak jako v minulých letech hradit náklady spojené s pořádáním akce, ceny a odměny pro hráče. Učiníme tak na dubnové valné hromadě.

 

Hodně sportovního štěstí v listopadovém kole.