INFORMACE - Prosinec 2018

01.12.2018 10:54

 

LISTOPADOVÉ KOLO

Žádný zápas neodehráli Katka Böhmová a Fanda Matějka, který z časových důvodů ukončil svoje působení v letošním ročníku. Pro zranění nedohrál Radek Fejfar. On i Katka dočasně ze soutěže odstoupili.

 

REZERVACE

V druhé polovině měsíce se projevil nedostatek termínů. Hlavním důvodem však není větší počet zápasů. Vždyť v listopadu bylo možné obsadit celkem 214 hodin (to je bez 1. - 4. 11., kdy se dohrával říjen). Veřejnost využila cca 50 hodin. Pro hráče ligy tak na zápasy a trénink zbylo 164 hodin na skutečně odehraných 68 zápasů. Kde je tedy problém:

 

1.  Hráči špatně plánují termíny svých zápasů a nechávají vše na poslední chvíli. Kolem 15. dne  v měsíci bývá odehráno jen 20 - 25% zápasů. Nápravu tedy máme jen ve svých rukách.

 

2.  Hráči si raději zarezervují více termínů (zvláště na konec měsíce), ale pak je nevyužijí a rezervaci nezruší! Podle informací obsluhy Centra to je odhadem 10 -12 propadnutých termínů za měsíc. Sportovnímu centru nezbývá než přijmout následující opatření:

Od prosince bude obsluha Centra  požadovat za takto nevyužité termíny plnou taxu!

Ostatně rezervační systém na to upozorňuje. Totéž bude samozřejmě platit i pro veřejnost. Je jen na vůli obsluhy, bude-li ve zcela výjimečných případech tolerantnější.

 

Krátkodobý výpadek rezervačního systému by se neměl opakovat, byl navýšen limit rezervací.

 

AKTUÁLNÍ KOLO

Jiří Janata svoji pátou skupinu s přehledem vyhrál a tak z ní sestupují dva hráči. Totéž by se dělo i v nižších skupinách, jenomže odstoupili Fejfar, Böhmová a Matějka a tak se spíše postupovalo než sestupovalo. Počet hráčů je 49, skupin je 12, poslední je pětičlenná. Paradoxně se tak stalo, že vítěz poslední skupiny postoupil do poslední skupiny. Ale ono to jinak opravdu nejde.