INFORMACE - Prosinec 2019

01.12.2019 13:42
 
 

Listopadové kolo

 
Tři hráči se vůbec nedostali na kurt, všichni ze zdravotních důvodů: Iva Fejfarová, Jiří Strnad a Dominika Mikešová. Ta bude navíc moci svoje prosincové zápasy odehrát až na konci měsíce.
 
Nikoho asi nepřekvapí, že Aleš Zmek opět postoupil (již poosmé v řadě) s obvyklým skóre 12 : 2. Inu - uvidíme ve třetí skupině …
 
Jako vždy byly nejvypjatější zápasy ve druhé skupině. Tentokrát se odehrálo 39 setů, což je rekordní počet pro čtyřčlennou skupinu v celé historii naší ligy.
 
Pro zranění kolene na konci měsíce prozatím musel odstoupit ze soutěže Dan Fišar.
 

Aktuální prosincové kolo

Vítáme nového hráče - Ondřeje Bajera a přejeme hodně squashových úspěchů.
 
Vzhledem k dočasnému odstoupení Dana Fišara se od páté skupiny dolů nesestupovalo. A tak všichnitři hráči, kteří neodehráli ani jeden zápas, zůstávají ve svých skupinách. Samozřejmě nic proti nim, oni za to nemohou. Je to důsledek změny, kterou jsme si na valné hromadě odhlasovali před třemi lety a zrušili tím předchozí praxi, kdy v případě odstoupení hráče sestupoval ten nejhorší ze zbylých tří hráčů a do skupiny postoupili dva z nižší skupiny, aby se doplnil počet na čtyři. Mimo jiné to vedlo k větší obnově skupin, zatímco takto budeme hrát v prosinci v takřka stejné sestavě jako v listopadu. No a co, namítne někdo jiný a může mít pravdu. Však také výše uvedené řádky jsou myšleny jako případné diskusní téma pro valnou hromadu.
 

Vánoční turnaj 2019

Již tradičně se bude konat v pátek 27. prosince od 14 hodin. Pozvánka je v Úvodu našeho webu.
 
Přejeme příjemně prožitý advent, hezké svátky a hodně sportovního štěstí v prosincovém kole.