INFORMACE - Říjen 2021

27.09.2021 08:17

Vítáme všechny hráče v obnoveném jedenáctém ročníku Novopacké squashové ligy !

Kolik nás bude

     Do prvního říjnového kola letošní ligy se nahlásilo celkem 43 účastníků, z toho 31 hráčů a 12 hráček. To je více, než je průměr za uplynulých 10 ročníků, který činí pro říjnové kolo 39,4 aktérů.

 

Kdo nenastoupil

     V porovnání se stavem na konci desátého ročníku nenastoupili Zemánek, Grund, Kotyk, Malý, Kracík, Fejfarová, Wieser, Brádle,  Jirásko, Klučák, Los  a Bajer. Asi čtyři z nich by se opět rádi přidali v průběhu soutěže.

 

Kdo přibyl

     Staronovými hráči jsou Lenka Krupková a Mirek Svoboda. Rádi vítáme i pě úplně nových hráčů. Jsou to David Hladík, Lukáš Černoch, Luděk Prokeš (st.), Adam Prokeš (ml.) a Michal Čopák. Přejeme jim rychlé zabydlení se v lize a úspěšný start.

 

Prvotní nasazení do skupin

     Nasazení do skupin vycházelo z posledního odehraného kola, tj. z února 2020 (březnové kolo již bylo zrušené). Výsledky tohoto kola lze nahlédnout na webu v rubrice Archiv. I přes řadu změn se podařilo to, aby hráči, kteří vyhráli svoji skupinu, byli (alespoň) o skupinu výše a byli nasazeni před všemi spoluhráči ve skupině z února 2020. Skupin je celkem 11, poslední je tříčlenná.  Hrací systém byl upraven pro 11. ročník již loni a nedoznal změn.

 

Připomínáme:

  • startovné 200,- Kč se platí při prvním zápase (nebo i dříve) v recepci
  • zápasy musejí být domluveny do 15. dne v měsíci
  • je možné si zakoupit zlevněnou permanentku pro tréninkové zápasy
  • nevyzvednuté diplomy za 10. ročník jsou na nástěnce v obálce.

Hodně sportovního štěstí v letošní lize !!!