INFORMACE - Říjen 2020

02.10.2020 17:25

 

Vítáme všechny hráče v jedenáctém ročníku Novopacké squashové ligy.

 

Valná hromada

V pátek 25. září se konala opožděně valná hromada po skončení desátého ročníku.   Bylo konstatováno, že za deset let ligou prošlo již 111 aktérů. Kompletní přehled je na nástěnce. Klidnou a přátelskou atmosféru narušil jen výsledek losování hlavní ceny. Potvrdily se zákulisní informace, že ji zase vyhraje někdo od Mizerů. Taky že jo. Tentokrát to byl Marek. Alespoň že se jakž takž střídají. Jinak přišlo 23 lidí a pro příští ročník se pravidla hry nemění.

 

Kdo odstoupil

Z časových a jiných důvodů letos nebudou hrát Petr Kotyk, Martin Srb, Jaroslav Jirásko a Ondra Bajer. Ze zdravotních důvodů potom Lenka Havlínová, Iva Fejfarová, Jožin Böhm a Jaroslav Brádle. Většina z nich se do ligy chce vrátit.

 

Kdo přibyl

Po kratší či delší odmlce se vracejí Lenka Krupková, David Mizera, David Domkář a Martin Vondráček. Rádi vítáme i dva nové hráče z hořicka: Davida Hladíka a Jiřího Nováka (neplést s novopackými Nováky). Oběma přejeme rychlé zabydlení se v lize a úspěšný start.

 

Prvotní nasazení do skupin

Bylo obtížné, protože osm odchodů a šest příchodů pořádně zamíchá tabulkami. Navíc přibyli špičkoví hráči s ambicí hrát v první skupině. A tak číslo skupiny až tak nehraje roli. Ale únoroví vítězové skupin postoupili oproti svým posledním soupeřům. V lize tak hraje 46 hráčů, 11 žen a 35 mužů. Skupin je 11, poslední dvě jsou tříčlenné.

 

Změna jména

Mirka Šikolová se nyní jmenuje Mirka Jelínková.

 

Připomínáme:

- startovné 200,- Kč se platí při prvním zápase (nebo i dříve) v recepci

- zápasy musejí být domluveny do 15. dne v měsíci

- je možné si zakoupit zlevněnou permanentku pro tréninkové zápasy