Informace - léto 2024

08.04.2024 11:33

Poslední březnové kolo

Šesté kolo proběhlo v poklidu bez termínových problémů  s průměrným počtem kontumací.

Zaujal především souboj o konečné první místo. Kdyby David Mizera v posledním zápase porazil

Miloše Bujárka, měli by stejný počet bodů a musel by o celkovém vítězi rozhodnout dodatečný

vzájemný zápas. To se však nestalo a tak Miloš Bujárek obhájil svoje loňské prvenství.

Zajímavá byla i pátá skupina, kde se také bojovalo o celkové umístění. Šestnácté místo nakonec

vybojoval Lukáš Černoch.

Vítězi třináctého ročníku se stali:

Miloš Bujárek v kategorii mužů i v celkovém pořadí a je pro další rok držitelem putovního poháru.

Dominika Mikešová v kategorii žen.

Na dalších místech se umístili:

2. místo:  David Mizera a Lenka Havlínová

3. místo:  Karel Prokeš a Kristina Doubková

Valná hromada 2024

Valná hromada se konala v pátek 5. dubna a zúčastnilo se jí 31 hráčů. Všichni obdrželi

diplom, vítězové navíc medaile a věcné ceny a absolutní vítěz putovní pohár (již po osmé).

Cenu fair play pro rok 2024 získala Dominika Mikešová za ryzí sportovní přístup v zápase se

Zdeňkem Mizerou. Cenu v anketě Skokan roku získal Zdeněk Fejfar, který se v žebříčku posunul

o deset příček oproti minulému roku. Malou odměnu dostali i Hana Kudrnáčová jako nejpilnější

nováček a Zdeněk Zvelebil, který musel sehrát nejvíce setů za uplynulý ročník - celkem 102.

V diskusi nad příštím ročníkem se řešilo, zda neupravit rezervační systém. Návrhy a argumenty

byly jak pro zkrácení doby ke zrušení rezervace, tak i pro její prodloužení. Hlasování rozhodlo

o ponechání současné úpravy.

Valná hromada také odhlasovala úpravu startovného pro příští rok na částku 250,- Kč.

Nakonec byla tombola (a občerstvení). V prvním kole si odměnu za svoje sportovní úsilí odnesli

všichni hráči. V druhém kole bylo losováno šest hlavních cen, letos velmi atraktivních. Novinkou

bylo, že první vylosovaný hráč si z oněch šesti cen mohl vybrat, druhý vybíral z pěti atd. Tak je větší

šance, že se ceny (tlakový hrnec, fotopast, akumulátorový kompresor, dalekohled, squashová raketa

a nářadí Fiskars) dostaly k majiteli, který je opravdu uvítal.