Průběžné pořadí 10. ročníku 2018 / 2019

  Jméno Body   X XI XII I II III
1. Bujárek Miloš 112   38 37 37      
2. Zemánek Jiří 108   36 36 36      
3. Stránský Milan 107   37 35 35      
4. Hermon Miloš 101   33 34 34      
5. Janata Jiří 100   34 33 33      
6. Gaudl Martin 99   34 34 31      
7. Pivrnec Petr 99   35 32 32      
8. Mizera Zdeněk 98   33 31 34      
9. Novák Zdeněk 91   31 31 29      
10. Grund MIlan 90   31 30 29      
11. Kotyk Petr 87   31 28 28      
12. Faifr Stanislav 86   28 29 29      
13. Zmek Aleš 85   26 28 31      
14. Zvelebil Zdeněk 82   28 27 27      
15. Havlínová Lenka 81   29 26 26      
16. Fejfar Radomír 75   25 25 25      
17. Strnad Jiří 73   27 22 24      
18. Mizera Marek 72   23 24 25      
19. Netušil Petr 67   22 22 23      
20. Mikešová Dominika 65   27 19 19      
21. Brož Miroslav 64   21 21 22      
22. Böhm Josef 62   21 20 21      
23. Malý Martin 58   20 18 20      
24. Bilová Lucie 54   18 18 18      
25. Kracík Tomáš 52   17 19 16      
26. Kubů Vladislav 51   18 17 16      
27. Fejfarová Iva 50   19 13 18      
28. Jelínek Petr 48   14 16 18      
29. Habal Radek 47   16 15 16      
30. Fišar Daniel 47   24 23 X      
31. Wieser Jan 43   14 14 15      
32. Brádle Jaroslav 41   15 13 13      
33. Kubištová Martina 41   14 13 14      
34. Jirásko Jaroslav 37   13 12 12      
35. Suchánková Nela 33   11 11 11      
36. Sedláček Michal 32   12 10 10      
37. Vancl Ladislav 31   8 10 13      
38. Srb Martin 29   11 9 9      
39. Bajerová Petra 28   10 8 10      
40. Los Jan 23   9 7 7      
41. Šikolová Mirka 22   7 7 8      
42. Poláková Denisa 18   6 6 6      
43. Mendřická Alena 15   8 4 3      
44. Brádlová Iveta 15   5 5 5      
45. Klučák Josef 11   X 4 7      
46. Korečková Barbora 8   4 2 2      
47. Jech Radek 7   X 3 4      
48. Bajer Ondřej 3   X X 3      
49. Onderčanin Jan 0   X X X      
50. Vodička  Pavel 0   X X X      

Při rovnosti bodů rozhodují o konečném pořadí výsledky vzájemných zápasů, případně poměr setů.