Únor 2023             

1. skupina

33
body

Miloš

Bujárek

Milan

Stránský

Karel

Prokeš

David

Mizera

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Miloš

Bujárek

N 4 : 0 4 : 0         33   Str, Miz

Milan

Stránský

0 : 4 S           33   Pro,Miz

Karel

Prokeš

0 : 4   Q         33   Buj

David

Mizera

      L       33   Pro


2. skupina

30
bodů

David

Hladík

Marek

Mizera

Jiří

Strnad

Zdeněk

Mizera

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouval zápas s

David

Hladík

N             30   MizM, Dej

Marek

Mizera

  S           30   MizZ, Dej

Zdeněk

Mizera

    Q         30   Hla

Martin

Dejmek

      L       30   MizZ

 

3. skupina

27
bodů

Jiří

Strnad

Jiří

Janata

Dominika

Mikešová

Zdeněk

Zvelebil

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Jiří

Strnad

N             27   Jan, Zve

Jiří

Janata

  S           27   Mik, Zve

Dominika

Mikešová

    Q         27   Str

Zdeněk

Zvelebil

      L       27   Mik

 

4. skupina

24
body

Miloš

Hermon

Stanislav

Faifr

Zdeněk

Novák

Petr

Jelínek

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouval zápas s

Miloš

Hermon

N             24   Fai, Jel

Stanislav

Faifr

  S           24   Nov, Jel

Zdeněk

Novák

    Q         24   Her

Petr

Jelínek

      L       24   Nov

 

5. skupina

21
bod

Petr

Netušil

Jiří

Novák_Hoř

Miroslav

Svoboda

Lukáš

Černoch

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouval zápas s

Petr

Netušil

N     1 : 4       21   Nov, Čer

Jiří

Novák_Hoř

  S 4 : 0         21   Svo, Čer

Miroslav

Svoboda
  0 : 4 Q         21   Net

Lukáš

Černoch

4 : 1     L       21   Svo

 

6. skupina

18
bodů

Radek

Fejfar

Lenka

Havlínová

Josef

Klučák

Ondřej

Bajer

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Radek

Fejfar

N             18   Hav, Baj

Lenka

Havlínová

  S           18   Klu, Baj

Josef

Klučák

    Q         18   Fej

Ondřej

Bajer

      L       18   Klu

 

7. skupina

15
bodů

Jan

Onderčanin

Martina

Kubištová

Kristina

Doubková

Ladislav

Vancl

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Jan

Onderčanin

N             15   Kub, Van

Martina

Kubištová

  S           15   Dou, Van

Kristina

Doubková

    Q 4 : 2       15   Ond

Ladislav

Vancl

    2 : 4 L       15   Dou

 

8. skupina

12
bodů

Josef

Böhm

Zdeněk

Fejfar

Michal

Čopák

Vladislav

Kubů

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Josef

Böhm

N 1 : 4           12   Fej, Kub

Zdeněk

Fejfar

4 : 1 S           12   Čop, Kub

Michal

Čopák

    Q         12   Böh

Vladislav

Kubů

      L       12   Čop

 

9. skupina

9
bodů

Radek

Pospíšil

Jiří

Novák

Jaroslav

Jirásko

Mirka

Jelínková

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Radek

Pospíšil

N     1 : 4       9   Nov, Jel

Jiří

Novák

  S           9   Jir, Jel

Jaroslav

Jirásko

    Q         9   Pos

Mirka

Jelínková

4 : 1     L       9   Jir

 

10. skupina

6
bodů

Denisa

Poláková

Jan

Wieser

Lenka

Krupková

Michal

Sedláček

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Denisa

Poláková

N             6   Wie, Sed

Jan

Wieser

  S           6   Kru, Sed

Lenka

Krupková
    Q         6   Pol

Michal

Sedláček

      L       6   Kru

 

11. skupina

3
body

Barbora

Korečková

Michal

Krůta

Jaryna

Šenkýřová

Luděk

Prokeš

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Barbora

Korečková

N             3   Krů, Pro

Michal

Krůta

  S           3   Šen, Pro

Jaryna

Šenkýřová

    Q         3   Kor

Luděk

Prokeš

      L       3   Šen