Informace - léto 2023

14.04.2023 21:32

Poslední březnové kolo

Šesté kolo proběhlo v poklidu bez termínových kolizí a s malým počtem kontumací. Zaujal především souboj

o konečné druhé místo, kde nakonec rozhodlyvzájemné zápasy během celé sezóny. Milan Stránský i David Mizera

získali v celé soutěži 220 bodů, ale David měl lepší vzájemné zápasy. O všem rozhodl duel v druhé skupině

mezi Milanem Stránským a Martinem Dejmkem. Martin vyhrál, odsoudil tak Milana na celkové třetí místo a navíc

postoupil do první skupiny pro příští ročník.

Vítězi dvanáctého ročníku se stali:

Miloš Bujárek v kategorii mužů i v celkové pořadí a je pro další rok držitelem putovního poháru.

Dominika Mikešová v kategorii žen

Na dalších místech se umístli:

2. místo:  David Mizera a Lenka Havlínová

3. místo: Milan Stránský a Martina Kubištová

Valná hromada 2023

Valná hromada se konala ve čtvrtek 6. dubna a zúčastnilo se jí 34 hráčů. Všichni obdrželi diplom, vítězové navíc

pohár a ceny a absolutní vítěz putovní pohár (již po sedmé).

Ceny fair play pro rok 2023 získali Martina Kubištová, Lenka Krupková, Kristina Doubková, Denisa Poláková

a Vláďa Vancl, všichni za ryzí sportovní přístup ke svým zápasům.

Malou odměnu získala i Kristina Doubková za největší zlepšení své hry během soutěže.

Nakonec byla tombola i s občerstvením. Když se losovala první cena - raketa, organizátor tomboly ve snaze

umlčet hlasy, že je cinknutá, povolal k losování  celou rodinu Mizerů. Ti totiž vyhrávali první cenu od nepaměti.

Mizerové vylosovali - organizátora tomboly! Ten, když viděl obličeje ostatních, tak se výhry raději vzdal a nechal

losovat znovu. No, jestli mu to pomohlo … A tak raketu vyhrál David Hladík.