Informace - únor 2026

31.01.2026 15:47

 

Lednové kolo

 

     Čtvrté kolo bylo odehráno dobře, s průměrným počtem kontumací. Většina z nich byla způsobena odstoupením hráčů ze soutěže (viz dále). Zbylé dvě kontumace šly na vrub nemoci. S termíny žádný vážný problém nebyl.

     V první, druhé a čtvrté skupině určovaly konečné pořadí poslední zápasy. I tak rozhodovalo skóre v minitabulce tří.

     Miloš Bujárek opět vyhrál skupinu bez ztráty setu. Najde se někdo, kdo s ním vyhraje alespoň jeden set? Pozor! – na valné hromadě bude odměněn!

     Zaujaly opětovné postupy nových hráčů Pavla Šochovského a Michala Kopejsky do čtvrté resp. páté skupiny (taktéž bez ztráty setu) a vybojovaný postup Jirky Strnada do druhé skupiny.

     Letošní ligu musejí ukončit Nela Horynová a Bára Endrychová. Ztráta motivace postihla Honzu Škodu, který také činnost ukončil. Třeba se se všemi uvidíme na valné hromadě v dubnu. Obvyklý první pátek jsou ale velikonoční svátky. Vadí to – nevadí? Termín upřesníme příští měsíc.

          

 Aktuální únorové kolo

 

     Vzhledem k odstoupení Honzy Škody sestoupil ze třetího místa šesté skupiny Adam Uhlíř a tak z nižších skupin postupují dva hráči. Počet skupin se redukuje na jedenáct a jak už to bývá, poslední dvě tři skupiny se nutně musejí pozměnit.

     Únorové kolo bývá kritické na zbytečné kontumace. Únor je kratší, do toho jarní prázdniny, olympiáda a občas nějaká ta chřipka. Tak to raději odehrajte, dokud je čas. Věnujte zvýšenou pozornost dojednání zápasů!

      

 

H o d n ě   s p o r t o v n í h o   š t ě s t í  

 v   ú n o r o v é m   k o l e