Říjen 2022              

1. skupina

36
bodů

Miloš

Bujárek

David

Mizera

Milan

Stránský

Marek

Mizera

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Miloš

Bujárek

N             36   Miz D., Miz M.

David

Mizera

  S           36   Str, Miz M.

Milan

Stránský

    Q         36   Buj

Marek

Mizera

      L       36   Miz D.


2. skupina

33
body

David

Hladík

Karel

Prokeš

Jiří

Janata

Jiří

Strnad

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

David

Hladík

N             33   Pro, Str

Karel

Prokeš

  S           33   Jan, Str

Jiří

Janata

    Q         33   Hla

Jiří

Strnad

      L       33   Jan

 

3. skupina

30
bodů

Miloš

Hermon

Dominika

Mikešová

Zdeněk

Mizera

Zdeněk

Novák

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Miloš

Hermon

N             30   Mik, Nov

Dominika

Mikešová

  S           30   Miz, Nov

Zdeněk

Mizera

    Q         30   Her

Zdeněk

Novák

      L       30   Miz

 

4. skupina

27
bodů

Zdeněk

Zvelebil

Stanislav

Faifr

Martin

Dejmek

Petr

Jelínek

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Zdeněk

Zvelebil

N             27   Fai, Jel

Stanislav

Faifr

  S           27   Dej, Jel

Martin

Dejmek

    Q         27   Zve

Petr

Jelínek

      L       27   Dej

 

5. skupina

24
bodů

Petr

Netušil

Martin

Gaudl

Radek

Pospíšil

Jiří

Novák_Hoř

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Petr

Netušil

N             24   Gau, Nov

Martin

Gaudl

  S           24   Pos, Nov

Radek

Pospíšil

    Q         24   Net

Jiří

Novák_Hoř

      L       24   Pos

 

6. skupina

21
bod

Radek

Fejfar

Lenka

Havlínová

Miroslav

Svoboda

Josef

Böhm

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Radek

Fejfar

N             21   Hav, Böh

Lenka

Havlínová

  S           21   Svo, Böh

Miroslav

Svoboda

    Q         21   Fej

Josef

Böhm

      L       21   Svo

 

7. skupina

18
bodů

Lucie

Bilová

Lukáš

Černoch

Miroslav

Brož

Pavel

Vodička

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Lucie

Bilová

N             18   Čer, Vod

Lukáš

Černoch

  S           18   Bro, Vod

Miroslav

Brož

    Q         18   Bil

Pavel

Vodička

      L       18   Bro

 

8. skupina

15
bodů

Jan

Onderčanin

Josef

Klučák

Martina

Kubištová

Vladislav

Kubů

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Jan

Onderčanin

N             15   Klu, Kubů

Josef

Klučák

  S           15   Kubi, Kubů

Martina

Kubištová

    Q         15   Ond

Vladislav

Kubů

      L       15   Kubi

 

9. skupina

12 bodů

Ladislav

Vancl

Petra

Bajerová

Kristina

Doubková

Mirka

Jelínková

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Ladislav

Vancl

N             12   Baj, Jel

Petra

Bajerová

  S           12   Dou, Jel

Kristina

Doubková

    Q         12   Van

Mirka

Jelínková

      L       12   Dou

 

10. skupina

9
bodů

Ondřej

Bajer

Michal

Čopák

Lenka

Chrtková

Jiří

Novák

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Ondřej

Bajer

N             9   Čop, Nov

Michal

Čopák

  S           9   Chrt, Nov

Lenka

Chrtková

    Q         9   Baj

Jiří

Novák

      L       9   Chrt

 

11. skupina

6
bodů

Michal

Sedláček

Martin

Srb

Denisa

Poláková

Barbora

Korečková

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Michal

Sedláček

N             6   Srb, Kor

Martin

Srb

  S           6   Pol, Kor

Denisa

Poláková

    Q         6   Sed

Barbora

Korečková

      L       6   Pol

 

12. skupina

3
body

Jan

Wieser

Lenka

Krupková

Luděk

Prokeš

Jaryna

Šenkýřová

Pořadí Skóre Body Účast Celkem bodů Domlouvá zápas s

Jan

Wieser

N             3   Kru, Šen

Lenka

Krupková

  S           3   Pro, Šen

Luděk

Prokeš

    Q         3   Wie

Jaryna

Šenkýřová

      L       3   Pro